8557 TITANIUM
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8557 |
| Color | BLACK AND WHITE |
| Bundle | 1 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | META' VINTAGE TEK / META' DEEP 1 |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 335cm / 132inch |
| Height | 194cm / 76inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1560kg |